2. Procedure
Procedure
Title: Projekto „Gyvenamosios paskirties (įvairioms socialinėms grupėms) pastato Vilties g. 2, Čižiūnų k., Trakų r., atnaujinimo (modernizavimo) projektas“ rangos darbai.
Description: Perkami projekto „Gyvenamosios paskirties (įvairioms socialinėms grupėms) pastato Vilties g. 2, Čižiūnų k., Trakų r., atnaujinimo (modernizavimo) projektas“ rangos darbai.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45220000 Engineering works and construction works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0
Options:
Description of the options: Numatytas vienas pratęsimas 3 (trim) mėnesiams.