669296-2026 - Competition
Poland – Information and promotion products – Dostawa materiałów promocyjnych II
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa materiałów promocyjnych II
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa materiałów promocyjnych II”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.1 do SWZ do części nr 1 oraz załącznik nr 1.2 do SWZ do części nr 2.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39294100 Information and promotion products
Additional classification (cpv): 22462000 Advertising material, 22459100 Advertising stickers and strips
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zaprojektowanie, wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa materiałów promocyjnych II”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.1 do SWZ do części nr 1.
Additional classification (cpv): 22462000 Advertising material
Options:
Description of the options: Brak
Lot: LOT-0002
Title: Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych i reklamowych na potrzeby zadań realizowanych przez Departament Ochrony Środowiska UMWP
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa materiałów promocyjnych II”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.2 do SWZ do części nr 2. 3. Część 2 obejmuje dwa zadania: a) Zadanie 1 – materiały promocyjne b) Zadanie 2 – materiały reklamowe