2. Procedure
Procedure
Title: technische ondersteuning klank-, licht- en audiovisuele installaties bij evenementen die worden georganiseerd tijdens de periode 2027-2030
Description: raamovereenkomst voor technische ondersteuning van klank-, licht- en audiovisuele installaties bij evenementen tijdens de periode 2027-2030
Internal identifier: 2026/AN/0032
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92370000 Sound technician
Additional classification (cpv): 71356300 Technical support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026/AN/0032 - 1
Description: technische ondersteuning van klank-, licht- en audiovisuele installaties bij evenementen tijdens de periode 2027-2030
Internal identifier: 1