669475-2026 - Competition
Croatia – Engineering design services – PROJEKTNI NATJEČAJ ZA IZRADU IDEJNOG TEHNIČKO-OBLIKOVNOG RJEŠENJA MOSTA PREKO RIJEKE SAVE U KORIDORU PRODUŽENE VRAPČANSKE ULICE (JARUNSKI MOST)
Design contest notice - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: PROJEKTNI NATJEČAJ ZA IZRADU IDEJNOG TEHNIČKO-OBLIKOVNOG RJEŠENJA MOSTA PREKO RIJEKE SAVE U KORIDORU PRODUŽENE VRAPČANSKE ULICE (JARUNSKI MOST)
Description: Cilj natječaja je odabir najboljeg idejnog tehničko-oblikovnog rješenja mosta preko rijeke Save smještenog zapadno uz jezero Jarun u koridoru produžene Vrapčanske ulice (Jarunski most), a koji najuspješnije udovoljava potrebama naručitelja u skladu sa stručnim kriterijima ocjenjivanja.
Internal identifier: 1695-2026-EVV
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Otvoreni postupak za projektni natječaj
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1695-2026-EVV-1