2. Procedure
Procedure
Title: Opracowanie Projektu dla zadania nr 5-05-21-206-1 Poznań - kanalizacja sanitarna w ul. Golęczewskiej i ul. Cerekwickiej oraz pełnienie nadzoru autorskiego.
Description: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie Projektu zgodnie z obowiązującym Prawem Budowlanym, Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (dokumentacji projektowej obejmującej projekt zagospodarowania terenu, architektoniczno-budowlany i techniczny) dla budowy: sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowości Poznań w ramach zadania inwestycyjnego pn.: “5-05-21-206-1 Poznań - kanalizacja sanitarna w ul. Golęczewskiej i ul. Cerekwickiej” oraz uzyskać wszelkie, niezbędne zezwolenia i decyzje właściwych organów administracji, a w szczególności uzyskać prawomocną decyzję pozwolenia na budowę oraz pełnienie nadzoru autorskiego w fazie realizacji robót wykonywanych na podstawie dokumentacji stanowiącej przedmiot zamówienia od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą Robót budowlanych do podpisania protokołu odbioru końcowego tych Robót. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Z/53/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71322200 Pipeline-design services
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services, 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001
669494-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: Z/53/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71322200 Usługi projektowania rurociągów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001