669515-2026 - Competition
Czechia – Communications control system – Řídicí systém veřejného osvětlení pro město Pardubice
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Řídicí systém veřejného osvětlení pro město Pardubice
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a zprovoznění systému pro inteligentní řízení a monitorování veřejného osvětlení. Plnění se skládá z následujících částí: 1. Centrální řídicí software: Dodávka, konfigurace a zprovoznění softwarové platformy pro dálkovou správu, regulaci a diagnostiku osvětlovací soustavy. 2. Komunikační moduly: Dodávka koncových zařízení určených pro instalaci do svítidel vybavených konektorem dle standardu Zhaga-D4i. Všechny dodávané komponenty musí tvořit jeden plně funkční, vzájemně kompatibilní a interoperabilní celek, který umožní obousměrnou komunikaci mezi koncovými body (svítidly) a centrálním softwarem. Komunikační moduly budou instalovány do svítidel ve správě zadavatele. Po úvodním zprovoznění řídicího softwaru budou komunikační moduly dodávány průběžně na základě dílčích objednávek zadavatele.
Internal identifier: 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32573000 Communications control system
5. Lot
Lot: LOT-0001