See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Bp. XXII. Badacsony u. vízvezeték rekonstrukció
Description: Az EKR000634472023 azonosító számon, „Dinamikus Beszerzési Rendszer felállítása víz- és szennyvízvezeték nyíltárkos létesítésére, rekonstrukciójára, kapcsolódó csomópontokkal és rákötésekkel, bekötésekkel együtt, előírás szerinti burkolat helyreállítással, 5 részben (kategóriában)” tárgyban lefolytatott, dinamikus beszerzési rendszer létrehozására irányuló eljárás 1. részében („1. rész: DBR vízvezeték nyíltárkos létesítésére, rekonstrukciójára - kis átmérő 110 mm ≤ D ≤ 315 mm, KPE”) felállított Dinamikus Beszerzési Rendszerben történő közbeszerzés megvalósítása „Bp. XXII. Badacsony u. (Arató u.- Kertész u. között)” tárgyban. Az eljárás részvételi felhívása TED 2023/S 117-367923 számon 2023.06.20. napján jelent meg az Európai Unió Hivatalos Lapjának Kiegészítésében és tájékoztató jelleggel a Közbeszerzési Értesítő 2023. évi 118. számában (KÉ-11164/2023., 2023.06.21.) Az eljárás megindításának (a részvételi felhívás feladásának) dátuma: 2023.06.15. Ajánlatkérő a jelen közbeszerzési eljárás eredményeként a jelen felhívásban és a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban, adott esetben egyéb írásos dokumentumokban, adott esetben tervrajzok összességében és az árazatlan költségvetési kiírásban rögzített kivitelezési munkára kíván vállalkozási szerződést kötni.
Previous notice: 367923-2023
Internal identifier: EKR001153622026
Type of procedure: Other multiple stage procedure
Main features of the procedure: Az EKR000634472023 azonosító számon lefolytatott eljárás eredményeként „Dinamikus Beszerzési Rendszer felállítása víz- és szennyvízvezeték nyíltárkos létesítésére, rekonstrukciójára, kapcsolódó csomópontokkal és rákötésekkel, bekötésekkel együtt, előírás szerinti burkolat helyreállítással, 5 részben (kategóriában)” tárgyban lefolytatott, dinamikus beszerzési rendszer létrehozására irányuló eljárás 1. részében („1. rész: DBR vízvezeték nyíltárkos létesítésére, rekonstrukciójára - kis átmérő 110 mm ≤ D ≤ 315 mm, KPE”) felállított Dinamikus Beszerzési Rendszer ajánlattételi szakasza a Kbt. 106-107. §-a rendelkezéseinek alkalmazásával.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45231300 Construction work for water and sewage pipelines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Vállalkozási szerződés, melynek tárgya: Bp. XXII. Badacsony u. (Arató u.- Kertész u. között) 216fm D110 KPE vízvezeték rekonstrukciója, terv szerinti bekötések cseréjével, előírás szerinti burkolat helyreállítással. Bp. XXII. Badacsony u. (Arató u.- Kertész u. között) 216fm D110 KPE vízvezeték rekonstrukciója. Badacsony” jelű vezeték kiépítéshez szükséges főbb anyagok összesen: - 216,6 fm D110 KPE gerincvezetékhez - 2,0 fm D90 KPE tűzcsaphoz - 66,10 fm D32 KPE bekötéshez - 103,0 fm D32 KPE ideiglenes vízellátáshoz - Szerelvények PN16 (MSZ EN 1074-1,2:2000), átmérő és darabszám csomóponti rajzok szerint. A védett ingatlanok adatbázisa alapján a munkaterület nem tartalmaz régészeti lelőhelyet. Amennyiben a földmunkák során váratlan régészeti lelet vagy emlék kerül elő, a kulturális örökség védelméről szóló 2001 évi LXIV. törvény 24. §-ban foglaltak szerint a munkálatokat azonnal abba kell hagyni, az emléket vagy leletet az önkormányzat jegyzőjének be kell jelenteni, és a helyszín illetve lelet őrzéséről gondoskodni kell, és értesíteni kell a területileg illetékes múzeumot. Valamennyi szakfelügyelet megrendelése - beleértve a régészeti szakfelügyeletet is - a nyertes Ajánlattevő feladata. Nyertes ajánlattevő feladata a kivitelezés megkezdése előtt valamennyi szakfelügyelet - – összes megrendelőjének megküldése Ajánlatkérő részére, melynek teljesítése a munkaterület átadás feltétele, határideje legkésőbb a munkaterület átadása előtti 5. nap. Az azbesztcement anyagú csövek bontását kérjük a hatóság felé a munkakezdés előtt 30 nappal korábban bejelenteni az előírások szerint (Munkavédelmről szóló 1993. szóló XCIII. évi 63G § (1) bekezdése szerint.) Ajánlatkérő biztosítja az érvényes engedélyeket/hozzájárulásokat a tervezett munkakezdés időpontjára, (kivéve burkolatbontási-munkakezdési hozzájárulást, ami a nyertes AT feladata), de az időközben lejáró engedélyek/hozzájárulások meghosszabbítása és újbóli beszerzése nyertes AT feladata. Geodéziai bemérést a Fővárosi Vízművek Zrt.-től meg kell rendelni. A geodéziai bemérést Ajánlatkérő saját költségére végzi el. A burkolat helyreállítás csak a megfelelő tömörséget igazoló mérési jegyzőkönyvek megléte esetén végezhető. Az alább felsorolt helyrajzi számú ingatlanokat érinti a tervezett vezetéképítés: - Budapest XXII. ker., hrsz. 222514 - Budapest XXII. ker. hrsz. 222489 - Budapest XXII. ker. hrsz. 222523 - Budapest XXII. ker. hrsz. 222532 - Budapest XXII. ker. hrsz. 222582 - Budapest XXII. ker. hrsz. 222583 Főbb minőségi és egyéb előírások: A kivitelezésnél messzemenően figyelembe kell venni a FV Zrt. mindenkor hatályos – jelen ajánlattételi szakasz megindítása idején: V-49-MU-1 (2025.12.05.) – Ivóvízhálózati Technológiai Utasítását, valamint AK csak a FV Zrt. által jóváhagyott Hálózatba beépíthető anyagok listájában szereplő anyagok hálózatba beépítését fogadja el. A beépíthető anyagok mindenkor hatályos listája elérhető az alábbi elérési útvonalon: https://www.vizmuvek.hu/files/public/new/fovarosi-vizmuvek/beszerzes/aszf-kotelezo-ervenyu-mellekletek/beepitheto-anyagok-listaja-ervenyes.pdf. A tárgyi közbeszerzési eljárás műszaki szakmai tartalmát a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás, írásos dokumentumok, adott esetben tervrajzok összessége és az árazatlan költségvetési kiírás adja. Jótállás időtartama (érvényességi követelmény): a vonatkozó értékelési szempontra tett AT-i megajánlás szerint, de min. 60 hónap a sikeres átadás-átvételi eljárás lezárását követő naptól számítva. A vonatkozó értékelési szempontra tett megajánlás az ennél hosszabb időtartamú jótállás vállalására vonatkozik, egész hónapban megadva, kizárólag a kötelező jótállási időn felüli többlethónapok megadásával. 0 hónap is megajánlható, az nem eredményezi az ajánlat érvénytelenségét és ebben az esetben a szerződésben a kötelező jótállási idő kerül rögzítésre, valamint az értékelés során ezen szempontra az értékelési ponthatár alsó határa szerinti pontszám (0) kerül kiosztásra.
Internal identifier: EKR001153622026/1
Main classification (cpv): 45232151 Water-main refurbishment construction work