2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια Ηλεκτρικών Οχημάτων, Ηλεκτρικών Δικύκλων και Υποδομών Φόρτισης για την Ενίσχυση της Επιχειρησιακής Ικανότητας και της Βιώσιμης Κινητικότητας σε Περιοχές με Αυξημένες Πιέσεις λόγω Μεταναστευτικών Ροών
Description: Ηλεκτρονική ανοικτή διαδικασία σύναψης δημόσιας σύμβασης άνω των ορίων, με κριτήριο την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής, ανά ομάδα άρθρων, για την «Προμήθεια Ηλεκτρικών Οχημάτων, Ηλεκτρικών Δικύκλων και Υποδομών Φόρτισης για την Ενίσχυση της Επιχειρησιακής Ικανότητας και της Βιώσιμης Κινητικότητας σε Περιοχές με Αυξημένες Πιέσεις λόγω Μεταναστευτικών Ροών», για την κάλυψη των αναγκών της Διεύθυνσης Μηχανολογικού του Δήμου Αθηναίων, ενδεικτικού προϋπολογισμού: 1.075.800,00 € άνευ Φ.Π.Α. 24%(1.333.992,00€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α.24%).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144900 Electric vehicles
Additional classification (cpv): 34422000 Cycles with auxiliary motors, 31681500 Rechargers
5. Lot
Lot: LOT-0008
Title: Προμήθεια Ηλεκτρικών Οχημάτων και Υποδομών Φόρτισης
Additional classification (cpv): 31681500 Rechargers
Quantity: 40 pieces
Lot: LOT-0009
Title: Προμήθεια Ηλεκτρικών Δικύκλων
Main classification (cpv): 34420000 Motor scooters and cycles with auxiliary motors
Quantity: 30 pieces