See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa produktów leczniczych i materiałów opatrunkowych dla SP ZZOZ w Kozienicach
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych i materiałów opatrunkowych dla SPZZOZ w Kozienicach, zgodnie z załączonym przedmiotem zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ,
Internal identifier: 08/PN/ND.ZP/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33680000 Pharmaceutical articles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie Nr 1 – Leki
Description: Leki
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie Nr 2 – Leki
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie Nr 3 – Leki
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie Nr 4 – Leki
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie Nr 5 – Leki
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie Nr 6 – Leki
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie Nr 7 – Leki
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie Nr 8 – Leki
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie Nr 9 – Leki
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie Nr 10 – Leki
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie Nr 11 – Leki
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie Nr 12 – Płyny infuzyjne
Description: Płyny infuzyjne
Internal identifier: 12
Main classification (cpv): 33692500 Injectable solutions
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie Nr 13 – Leki
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie Nr 14 – Leki
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie Nr 15 – Żywienie dojelitowe
Description: Żywienie dojelitowe
Internal identifier: 15
Main classification (cpv): 33692200 Parenteral nutrition products
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie Nr 16 – Leki
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie Nr 17 – Materiały opatrunkowe
Description: Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 17
Main classification (cpv): 33141116 Dressing packs
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie Nr 18 – Płyny do irygacji
Description: Płyny do irygacji
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: Zadanie Nr 19 – Leki
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: Zadanie Nr 20 – Leki
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: Zadanie Nr 21 – Leki
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: Zadanie Nr 22 – Leki
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: Zadanie Nr 23 – Żywienie pozajelitowe
Description: Żywienie pozajelitowe
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: Zadanie Nr 24 – Leki
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: Zadanie Nr 25 – Leki
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: Zadanie Nr 26 – Opatrunki sterylne na oparzenia
Description: Opatrunki sterylne na oparzenia
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: Zadanie Nr 27 – Leki
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: Zadanie Nr 28 – Leki
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: Zadanie Nr 29 – Leki
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: Zadanie Nr 30 – Leki
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: Zadanie Nr 31 – Leki
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: Zadanie Nr 32 – Leki
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: Zadanie Nr 33 – Leki
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: Zadanie Nr 34 – Leki
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: Zadanie Nr 35 – Leki
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: Zadanie Nr 36 – Leki
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Title: Zadanie Nr 37 – Leki
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: Zadanie Nr 38 – Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Title: Zadanie Nr 39 – Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Title: Zadanie Nr 40 – Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Title: Zadanie Nr 41 – Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Title: Zadanie Nr 42 – Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Title: Zadanie Nr 43 – Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Title: Zadanie Nr 44 – Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Title: Zadanie Nr 45 – Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Title: Zadanie Nr 46 – Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Title: Zadanie Nr 47 – Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Title: Zadanie Nr 48 – Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Title: Zadanie Nr 49 – Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0050
Title: Zadanie Nr 50 – Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0051
Title: Zadanie Nr 51 – Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0052
Title: Zadanie Nr 52– Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0053
Title: Zadanie Nr 53 – Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0054
Title: Zadanie Nr 54 – Leki
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0055
Title: Zadanie Nr 55 – Leki
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0056
Title: Zadanie Nr 56 - Żywienie dojelitowe
Internal identifier: 56
Lot: LOT-0057
Title: Zadanie Nr 57 - Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 57
Lot: LOT-0058
Title: Zadanie Nr 58 - Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 58
Lot: LOT-0059
Title: Zadanie Nr 59 - Materiały opatrunkowe
Internal identifier: 59
Lot: LOT-0060
Title: Zadanie Nr 60 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: 60
Lot: LOT-0061
Title: Zadanie Nr 61 - Leki
Internal identifier: 61