2. Procedure
Procedure
Title: Punctuele opdracht voor de nieuwbouw van een gecentraliseerde “Indoor Training Facility” in het Kamp van Beverlo te Leopoldsburg
Description: Deze onderhavige overheidsopdracht betreft een punctuele overeenkomst voor de nieuwbouw van een gecentraliseerde “Indoor Training Facility” in het Kamp van Beverlo te Leopoldsburg. Het project wordt ontwikkeld met als doel opleidingen en oefeningen van een hoog kwaliteitsniveau mogelijk te maken.
Internal identifier: 26IP028
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 26IP028 - 1
Description: Punctuele opdracht voor de nieuwbouw van een gecentraliseerde “Indoor Training Facility” in het Kamp van Beverlo te Leopoldsburg
Internal identifier: 1