669661-2026 - Competition
Bulgaria – Lighting systems – „Доставка на декоративни елементи за празнично коледно осветление на гр. Пловдив“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на декоративни елементи за празнично коледно осветление на гр. Пловдив“
Description: Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на декоративни елементи за празнично осветление, предназначени за монтаж по централни улици и площади на гр. Пловдив през коледно-новогодишния период. Поръчката включва два вида артикули (Артикул № 1 и Артикул № 2) и придружаващите ги осветителни и конструктивни материали, описани подробно в Техническата спецификация. - Артикул № 1 — Надстълбов 2D декоративен елемент във формата на дърво - 188 броя. Двуизмерен (2D) светещ надстълбов декоративен елемент във формата на дърво със ствол и клони, с обща височина 3,00 м (±5%) и широчина на короната приблизително 1,35 м (±5%). - Артикул № 2 — Декоративна фигура „Дядо Коледа с чувал подаръци“ - 1 бр. Обемна (3D) декоративна фигура, изобразяваща Дядо Коледа с чувал с подаръци, изработена от пластмасов или еквивалентен по атмосферо-устойчивост материал, с висока детайлност на лицето, тялото и облеклото, придаваща обемност и реалистичен вид. Облеклото е в червен цвят, чувалът — в сиво-сребристи нюанси. Подробно описание на артикулите и изискванията към тях се съдържат в Техническата спецификация към документацията по поръчката.
Internal identifier: 605383
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31527260 Lighting systems
Additional classification (cpv): 39298900 Miscellaneous decoration items
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на декоративни елементи за празнично осветление, предназначени за монтаж по централни улици и площади на гр. Пловдив през коледно-новогодишния период. Поръчката включва два вида артикули (Артикул № 1 и Артикул № 2) и придружаващите ги осветителни и конструктивни материали, описани подробно в Техническата спецификация. - Артикул № 1 — Надстълбов 2D декоративен елемент във формата на дърво - 188 броя. Двуизмерен (2D) светещ надстълбов декоративен елемент във формата на дърво със ствол и клони, с обща височина 3,00 м (±5%) и широчина на короната приблизително 1,35 м (±5%). Артикулът трябва с висока степен на достоверност да изобразява половин силует на дърво със ствол и клони. Стволът следва да има извивки по страничните си части с цел постигане на реалистичен вид. Короната следва да се състои от най-малко 4 основни клона с естетично оформени разклонения (единични, двойни или тройни) и общо не по-малко от 20 малки крайни клонки, разположени по разклоненията. За артикула следва да се представи в електронен вариант проект с фотореалистична визуализация на изделието в градска среда, който да онагледява крайния резултат от изпълнението. Визуализацията следва напълно да съответства на описанието на артикула, посочено в техническата спецификация. - Артикул № 2 — Декоративна фигура „Дядо Коледа с чувал подаръци“ - 1 брой. Обемна (3D) декоративна фигура, изобразяваща Дядо Коледа с чувал с подаръци, изработена от пластмасов или еквивалентен по атмосферо-устойчивост материал, с висока детайлност на лицето, тялото и облеклото, придаваща обемност и реалистичен вид. Облеклото е в червен цвят, чувалът - в сиво-сребристи нюанси. Размери (±5%): • Височина: 1,23 м • Широчина: 0,70 м • Дълбочина: 0,78 м За артикула всеки участник следва задължително да представи проект с фотореалистична визуализация, показваща изделието в градска среда (улица, площад или парк), с цел преценка на съответствието с описаните естетически и функционални характеристики. Подробно описание на артикулите и изискванията към тях се съдържат в Техническата спецификация към документацията по поръчката.