669684-2026 - Competition
Hungary – Special-purpose motor vehicles – Többfunkciós munkagép és tartozékai
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Többfunkciós munkagép és tartozékai
Description: 1 db új, vagyis nem használt többfunkciós munkagép és tartozékainak beszerzése adásvételi szerződés keretében. A közbeszerzés meghatározása/tárgya: UNIMOG típusú (vagy azzal műszakilag egyenértékű) alapgép beszerzése, a hozzá tartozó, téli síkosságmentesítésre alkalmas szilárd útszóró anyag és folyékony síkosságmentesítő oldat kijuttatására egyaránt alkalmas kombinált szóróberendezéssel, hótoló berendezéssel, valamint nyári locsolási feladatok ellátására alkalmas locsoló adapterrel. VAGY MULTIHOG típusú (vagy azzal műszakilag egyenértékű) alapgép beszerzése, a hozzá tartozó, téli síkosságmentesítésre alkalmas szilárd útszóró anyag és folyékony síkosságmentesítő oldat kijuttatására egyaránt alkalmas kombinált szóróberendezéssel, hótoló berendezéssel, valamint nyári locsolási feladatok ellátására alkalmas locsoló adapterrel. Részletes műszaki leírás a mellékletként csatolt dokumentációban került meghatározásra.
Internal identifier: EKR001811582026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Uniós nyílt.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144000 Special-purpose motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR001811582026/1
Quantity: 1 piece