669854-2026 - Competition
Bulgaria – Special-purpose motor vehicles – Закупуване на специален автомобил – катафалка за нуждите на ОП „Траурна дейност“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Закупуване на специален автомобил – катафалка за нуждите на ОП „Траурна дейност“
Description: Предметът на поръчката е за еднократна доставка на 1 брой специализиран автомобил – катафалка (употребяван), в съответствие с техническата спецификация и при съблюдаване на изискванията, заложени в техническото и ценовото предложение – неразделна част от документацията за обществена поръчка. Изпълнението на доставката ще се осъществи след предварителна заявка от страна на общинското предприятие, подадена в писмена форма. Условията, при които ще се реализира предмета на обществената поръчка, както и правата и задълженията на Възложителя и Изпълнителя, са съгласно Проекта на договора, техническите спецификации, техническото и ценовото предложение на Изпълнителя. В предмета на договора задължително се включва регистрация на доставеното МПС в КАТ и гаранционно (сервизно) обслужване на автомобила за срок, предвиден в техническото предложение на Изпълнителя.
Internal identifier: 609407
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144000 Special-purpose motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001