669878-2026 - Competition
Poland – Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy – „Dostawa energii elektrycznej dla Gminnego Przedsiębiorstwa Wodociągowego Spółka z o.o.w Koziegłowach (Gmina Czerwonak) na okres od dnia 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Dostawa energii elektrycznej dla Gminnego Przedsiębiorstwa Wodociągowego Spółka z o.o.w Koziegłowach (Gmina Czerwonak) na okres od dnia 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.”
Description: Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa (sprzedaż) energii elektrycznej dla obiektów (punktów poboru energii, dalej również PPE) wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wraz z usługą bilansowania handlowego (usługa POB) dla energii wytworzonej w odnawialnych źródłach energii (oze) i oddanej do sieci. Wielkość zapotrzebowania na energię elektryczną w trakcie trwania zamówienia wynosi 1 678 000 kWh, ilość energii wytworzona w oze i planowana do oddania do sieci w trakcie trwania zamówienia wynosi: 6 186 kWh. Pełna informacja podana jest w SWZ w Rozdziale 4.
Internal identifier: 99/2026/PN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Termin składania ofert jest skrócony na podstawie art. 138 ust. 4 Pzp (składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej).
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
Additional classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy, 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Dostawa energii elektrycznej dla Gminnego Przedsiębiorstwa Wodociągowego Spółka z o.o. w Koziegłowach (Gmina Czerwonak) na okres od dnia 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.”
Description: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa (sprzedaż) energii elektrycznej dla obiektów (punktów poboru energii, dalej również PPE) wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wraz z usługą bilansowania handlowego (usługa POB) dla energii wytworzonej w odnawialnych źródłach energii (oze) i oddanej do sieci. Wielkość zapotrzebowania na energię elektryczną w trakcie trwania zamówienia wynosi 1 678 000 kWh, ilość energii wytworzona w oze i planowana do oddania do sieci w trakcie trwania zamówienia wynosi: 6 186 kWh. Pełna treść zawarta jest w SWZ w Rozdziale 4.
Options:
Description of the options: W toku realizacji zamówienia Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wielkości zamówienia do 20% względem podstawowej ilości energii elektrycznej. Zwiększenie wartości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Szczegółowa informacja zawarta jest w projekcie umowy (załącznik nr 2 do SWZ).