669897-2026 - Competition
Poland – Public-opinion polling services – Zakup danych telemetrycznych w terminie 13 miesięcy
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup danych telemetrycznych w terminie 13 miesięcy
Description: Przedmiotem zamówienia jest: 1 udostępniania baz danych z ciągłego pomiaru widowni telewizyjnej realizowanego na całym obszarze Rzeczpospolitej Polskiej, na panelu reprezentatywnym ze względu na społeczno-demograficzne cechy gospodarstw domowych posiadających odbiorniki telewizyjne („oglądalność w domu”) oraz panelu osób indywidualnych w zakresie oglądania telewizji w sytuacjach przebywania poza domem („oglądalność poza domem”); 2 udostępniania baz danych z pomiaru widowni tv będących miarą rzeczywistego (faktycznego) oglądania telewizji przez członków gospodarstw domowych z odbiornikiem tv w Rzeczpospolitej Polskiej, i w zakresie danych uzyskanych przez Wykonawcę z uwzględnieniem zmniejszenia oglądalności reklam liniowych na skutek rozszczepiania sygnału programów w celu stosowania reklam w technologii DAI; 3 udostępniania baz danych z pomiaru oglądalności minutowej treści wideo dostarczanych do gospodarstw domowych w Rzeczpospolitej Polskiej w formie streamingu za pośrednictwem szerokopasmowego dostępu do Internetu na poziomie brandów/playerów oraz na poziomie grup właścicielskich; 4 udostępnienie wielomodułowego oprogramowania niezbędnego do korzystania z baz danych, o których mowa w pkt 1-3 powyżej – zwanego dalej: „Oprogramowaniem” – pozwalającego na dostęp do następujących danych: 4.1 wyników badań oglądalności w domu, 4.2 wyników badań oglądalności poza domem, 4.3 fuzji wyników badań oglądalności w domu i poza domem, na wskazanych przez Zamawiającego stanowiskach. Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ
Internal identifier: ZP/TBPR/72/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79320000 Public-opinion polling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp – zwanych dalej „zamówieniami podobnymi” – do wysokości 50% wartości zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy zamówień podobnych będzie dotyczył świadczeń podobnych do zamówienia podstawowego i zgodnych z jego przedmiotem. Zamówienia podobne mogą być udzielone w celu przedłużenia okresu świadczenia, zakupu danych telemetrycznych z nowoutworzonego kanału lub zwiększenia zakresu ilościowego świadczenia. Warunki udzielenia zamówień podobnych będą kształtowane w oparciu o postanowienia umowy dla zamówienia podstawowego, odpowiednio do różnic wynikających z zakresu, czasu realizacji i innych istotnych okoliczności mających miejsce w chwili udzielania zamówienia podobnego, z uwzględnieniem ustaleń poczynionych w toku negocjacji.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79320000 Usługi badania opinii publicznej
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. J.P. Woronicza 17
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-999
Podpodział krajowy (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)