669937-2026 - Competition
Poland – Insurance services – KU.241/pn62_2026/ES - Dobrowolny program grupowej opieki zdrowotnej dla pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. we Wrocławiu oraz członków ich rodzin
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: KU.241/pn62_2026/ES - Dobrowolny program grupowej opieki zdrowotnej dla pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. we Wrocławiu oraz członków ich rodzin
Description: Przedmiotem zamówienia jest organizacja dobrowolnego programu grupowej opieki zdrowotnej dla pracowników Zamawiającego oraz członków ich rodzin, zapewnienie realizacji oraz pokrycie kosztów świadczeń zdrowotnych gwarantowanych w ramach umowy dla jej uczestników na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Internal identifier: KU.241/pn62_2026/ES - Dobrowolny program grupowej opieki zdrowotnej dla pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. we Wrocławiu oraz członków ich rodzin
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
Additional classification (cpv): 85100000 Health services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest organizacja dobrowolnego programu grupowej opieki zdrowotnej dla pracowników Zamawiającego oraz członków ich rodzin, zapewnienie realizacji oraz pokrycie kosztów świadczeń zdrowotnych gwarantowanych w ramach umowy dla jej uczestników
Options:
Description of the options: nie dotyczy