See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganymi parametrami, jak również zapotrzebowaniem ilościowym precyzuje załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. 3. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z wymaganiami Zamawiającego opisanymi w SWZ oraz z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa. Ponadto przedmiot zamówienia musi posiadać oznaczenie CE, deklaracje zgodności, atesty, certyfikaty oraz świadectwa rejestracji jeśli są wymagane przepisami prawa. Wyroby medyczne dodatkowo muszą posiadać świadectwa dopuszczenia do obrotu i użytku w polskich placówkach opieki zdrowotnej. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć powyższe dokumenty na każde wezwanie Zamawiającego. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać właściwe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu i używania zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 r. oraz z ustawą o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych z dnia 18 marca 2011 r.
Internal identifier: DZP.261.13.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
Additional classification (cpv): 33184100 Surgical implants
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 1 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 2 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 3 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 4 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 5 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 6 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 7 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 8 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 9 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0011
Title: Część nr 10 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0012
Title: Część nr 11 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0013
Title: Część nr 12 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0014
Title: Część nr 13 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0015
Title: Część nr 14 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0016
Title: Część nr 15 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0017
Title: Część nr 16 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0018
Title: Część nr 17 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0019
Title: Część nr 18 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0020
Title: Część nr 19 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0021
Title: Część nr 20 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0022
Title: Część nr 21 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0023
Title: Część nr 22 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0024
Title: Część nr 23 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Lot: LOT-0025
Title: Część nr 24 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych