2. Procedure
Procedure
Title: Interne audit
Description: De opdracht heeft als onderwerp: het uitvoeren van de interne auditopdrachten op het niveau van de groep NIRAS-BELGOPROCESS. Het voorwerp van de opdracht wordt hierna alvast in grote lijnen toegelicht om de Kandidaten alvast een idee te geven over de aard en soort van dienstverlening en deelopdrachten die kan worden gevraagd. Dit alles zal in de bestekfase nog verder worden gedetailleerd of aangepast waar nodig.
Internal identifier: NOCA 2026-0252
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79212200 Internal audit services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Het uitvoeren van de interne auditopdrachten op het niveau van de groep NIRAS-Belgoprocess.
Internal identifier: NOCA 2024-0252