670200-2026 - Competition
Czechia – Engineering-related scientific and technical services – „Realizace vrtů pro systémy BTES2 a BTES3 projektu SYNERGYS a vrtů BTES3-U4H projektu USES4HEAT“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Realizace vrtů pro systémy BTES2 a BTES3 projektu SYNERGYS a vrtů BTES3-U4H projektu USES4HEAT“
Description: Předmětem plnění je realizace mělkých geotermálních vrtů a související infrastruktury v lokalitě Litoměřice - ul. Na Vinici, v areálu výzkumné infrastruktury RINGEN, za účelem výzkumu mezisezonního ukládání tepelné energie v horninovém prostředí. Základní rozsah plnění tvoří 100 vrtů o projektované hloubce 100 m, z toho pole BTES2 v rozsahu 42 vrtů a pole BTES3 v rozsahu 66 vrtů. Zadavatelé si dále vyhrazují realizaci dalších 30 vrtů o projektované hloubce 100 m pro část BTES3-U4H jako vyhrazenou změnu závazku podle § 100 odst. 1 ZZVZ, a to za podmínky uvedené v odst. 2.2 ZD. Vrty budou napojeny na samostatné sběrné systémy a na centrální řídicí systém v rozsahu stanoveném technickou specifikací.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71350000 Engineering-related scientific and technical services
Additional classification (cpv): 71351000 Geological, geophysical and other scientific prospecting services, 71351730 Geological prospecting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatelé si dále vyhrazují realizaci dalších 30 vrtů o projektované hloubce 100 m pro část BTES3-U4H jako vyhrazenou změnu závazku podle § 100 odst. 1 ZZVZ, a to za podmínky uvedené v odst. 2.2 ZD. Vrty budou napojeny na samostatné sběrné systémy a na centrální řídicí systém v rozsahu stanoveném technickou specifikací. Vyhrazené plnění v rozsahu dalších 30 vrtů BTES3-U4H bude realizováno za podmínky, že zadavateli (PF) bude přidělena dotace v rámci projektu USES4HEAT - Underground Large Scale Seasonal Energy Storage for Decarbonized and Reliable Heat, reg. č. 01136136, financovaného z programu Horizon Europe. Účastník zadávacího řízení, resp. vybraný dodavatel bude v rámci součinnosti k uzavření smlouvy vyzván zadavatelem k podpisu obou smluv, resp. smlouvy jak se zadavatelem ČGS, tak se zadavatelem PF s tím, že zadavatel PF smlouvu podepíše v případě splnění podmínky uvedené v tomto odstavci, a to bez zbytečného odkladu.