2. Procedure
Procedure
Title: Vispārīgā vienošanās „Būvuzraudzības pakalpojuma veikšana Aizsardzības ministrijas valdījumā esošajos objektos”
Description: Vispārīgā vienošanās „Būvuzraudzības pakalpojuma veikšana Aizsardzības ministrijas valdījumā esošajos objektos”
Internal identifier: VAMOIC 2026/110
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71247000 Supervision of building work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: I daļa – Rīga un Pierīga
Options:
Description of the options: Atbilstoši vispārīgās vienošanās projektam
Lot: LOT-0002
Title: II daļa – Kurzeme
Lot: LOT-0003
Title: III daļa – Vidzeme un Latgale