670281-2026 - Competition
Belgium – Woven fabrics – Textiel en Verbruiksmaterialen voor decors
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Textiel en Verbruiksmaterialen voor decors
Description: De opdracht betreft het sluiten van raamovereenkomsten voor de aankoop en levering van diverse textielproducten en verbruiksmaterialen voor gebruik binnen televisie-, studio- en evenementenomgevingen. De opdracht omvat onder meer vloerbedekking, podiumdoeken en wandbekleding, folies voor decorbouw, ophang- en railsystemen, projectieschermen en ShowLED-gordijnen.
Internal identifier: 2026/OO/1138
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 19210000 Woven fabrics
Additional classification (cpv): 19244000 Curtain fabrics, 44112200 Floor coverings, 44530000 Fasteners, 19220000 Woollen fabrics
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026/OO/1138 - 1
Description: De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering van diverse vloerbekledingen voor gebruik binnen televisie-, studio- en evenementenomgevingen. Het assortiment omvat onder meer vinylvloeren en andere vloeroplossingen die worden ingezet voor uiteenlopende producties en evenementen. De vloerbekledingen dienen geschikt te zijn voor decoratieve toepassingen en intensief gebruik binnen productieomgevingen en moeten beantwoorden aan de toepasselijke veiligheids- en kwaliteitsvereisten. De opdracht omvat uitsluitend de levering van het materiaal. Plaatsing is niet inbegrepen.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 44112200 Floor coverings
Lot: LOT-0002
Title: 2026/OO/1138 - 2
Description: De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering en plaatsing van verschillende types vloerbekleding voor toepassingen binnen de entertainment- en evenementensector. De vloerbekledingen worden ingezet voor decoratieve en functionele doeleinden en dienen geschikt te zijn voor intensief gebruik binnen productie- en evenementenomgevingen. De opdrachtnemer staat in voor zowel de levering van het materiaal als de plaatsing ervan.
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 19244000 Curtain fabrics, 45430000 Floor and wall covering work, 44530000 Fasteners, 19220000 Woollen fabrics
Lot: LOT-0003
Title: 2026/OO/1138 - 3
Description: De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering van verschillende types podiumdoeken en wandbekleding voor toepassingen binnen de entertainmentsector. De producten worden ingezet voor decoratieve, technische en scenografische doeleinden en dienen geschikt te zijn voor het geheel of gedeeltelijk afschermen van omgevingslicht. Daarnaast moeten zij bijdragen aan een optimale akoestische kwaliteit van de ruimte. Tot dit perceel behoren tevens aanverwante producten, zoals folies, ophangsystemen, railsystemen en andere aanverwante toebehoren.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 2026/OO/1138 - 4
Description: De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering van diverse materialen, componenten en toebehoren voor toepassingen binnen de decor- en scenografiebouw. De producten worden ingezet voor de constructie, montage, aanpassing, herstelling en demontage van decors en omvatten onder meer bevestigingssystemen, schroeven, bouten, scharnieren, beslag en andere aanverwante producten en toebehoren. Tot dit perceel behoort ook de bijhorende dienstverlening en logistieke ondersteuning, waaronder voorraadbeheer, stocktellingen en het aanvullen van verbruiksmaterialen om een continue beschikbaarheid van de materialen te waarborgen.
Internal identifier: 4
Main classification (cpv): 44530000 Fasteners