2. Procedure
Procedure
Title: Contractbeheersysteem
Description: De gemeenten Stadskanaal, Veendam en Westerwolde hebben behoefte aan een contractbeheersysteem. Het doel van de aanbesteding is om voor deze drie organisaties een systeem aan te schaffen dat grip geeft op de volledige levenscyclus van contracten. De opdracht omvat naast de levering en implementatie ook het technisch beheer, onderhoud en de ondersteuning gedurende de looptijd van de overeenkomst. Het voeren van goed contractmanagement is een ambitie die de deelnemende aanbestedende diensten aan deze aanbesteding delen. Niet elke deelnemer is op het punt van volwassenheid om contractmanagement ook uit te gaan voeren. Daarom worden eventuele modules en/of uitbreidingen van de aangeboden oplossing als optionele uitbreiding van de opdracht meegenomen in deze uitvraag. Het programma van eisen en de gunningscriteria zijn erop gericht een contractbeheersysteem aan te schaffen maar tegelijkertijd toekomstbestendig te zijn om de doorontwikkeling richting contractmanagement te implementeren.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48311000 Document management software package, 48490000 Procurement software package
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: Herzieningsclausule: Opdrachtgever neemt overeenkomstig artikel 2.163c Aanbestedingswet 2012 deze herzieningsclausule op. Gedurende de looptijd kan bij één of meer deelnemende gemeenten behoefte ontstaan aan aanvullende functionaliteiten voor contractbeheer en contractmanagement. De aard en het moment van deze behoefte kunnen per gemeente verschillen. Deze clausule maakt het mogelijk de overeenkomst gedurende de looptijd met dergelijke functionaliteiten uit te breiden. Zie voor verdere informatie de offerteaanvraag.