670411-2026 - Competition
Bulgaria – Piping – „Доставка чрез закупуване на метални тръби с антикорозионно покритие, необходими за изграждане на отводнителни съоражения и мостове“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка чрез закупуване на метални тръби с антикорозионно покритие, необходими за изграждане на отводнителни съоражения и мостове“
Description: Предметът на обществената поръчка включва доставка чрез закупуване на метални тръби с антикорозионно покритие, необходими за изграждане на отводнителни съоражения и мостове, необходими за нуждите на ТП ДЛС „Борово“.Металните тръби с антикорозионно покритие, чието предназначение е за изграждане на отводнителни съоражения и мостове, предмет на обществената поръчка, са 6 на брой като същите следва да са стоманени с корозионна устойчивост на стоманата, да са с цинково покритие, което да осигурява така наречената катодна защита, което обстоятелство се обуславя от факта конструкцията да бъде защитена от електрохимична корозия, да притежават полимерно покритие и епоксидно покритие. Доставените артикули трябва да са нови, неупотребявани, без видими или скрити недостатъци, да отговарят на относимите стандарти, правила, наредби и закони, приложими в Република България и Европейския съюз за производство на продукти, предмет на настоящата поръчка; Датата на извършената доставка се удостоверява с подписването на приемо-предавателен протокол, съдържащ видовете, количествата, единичната и обща цена на стоките. Предложените цени задължително трябва да включват всички разходи за : транспорт до мястото, посочено за доставка, възнаграждения на предложения от него екип, командировки, консумативи, пътни разходи, необходими за качественото и точно изпълнение на поръчката. Участниците следва да се съобразят с Техническата спецификация, приложена към настоящата документация – Приложение № 1.
Internal identifier: 610241
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Предметът на обществената поръчка включва доставка чрез закупуване на метални тръби с антикорозионно покритие, необходими за изграждане на отводнителни съоражения и мостове, необходими за нуждите на ТП ДЛС „Борово“. Металните тръби с антикорозионно покритие, чието предназначение е за изграждане на отводнителни съоражения и мостове, предмет на обществената поръчка, са 6 на брой като същите следва да са стоманени с корозионна устойчивост на стоманата, да са с цинково покритие, което да осигурява така наречената катодна защита, което обстоятелство се обуславя от факта конструкцията да бъде защитена от електрохимична корозия, да притежават полимерно покритие и епоксидно покритие. Доставените артикули трябва да са нови, неупотребявани, без видими или скрити недостатъци, да отговарят на относимите стандарти, правила, наредби и закони, приложими в Република България и Европейския съюз за производство на продукти, предмет на настоящата поръчка;
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44162000 Piping
5. Lot
Lot: LOT-0001