2. Procedure
Procedure
Title: Verhuisdiensten
Description: Verzorgen van Verhuisdiensten en aanverwante dienstverlening. € 125.000,- per jaar (excl. BTW)
Internal identifier: T609489
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98392000 Relocation services
Additional classification (cpv): 63121100 Storage services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Verhuisdiensten € 125.000,- per jaar (excl. BTW)
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingsopties.
670478-2026 - Mededinging
Nederland – Verhuizingsdiensten – Verhuisdiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Titel: Verhuisdiensten
Interne identificatiecode: T609489
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98392000 Verhuizingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 63121100 Opslagdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties.