670544-2026 - Competition
Slovakia – Construction work – „Cesta II/589 Chotín – Kolta, 2. etapa: Pribeta – Kolta“
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: „Cesta II/589 Chotín – Kolta, 2. etapa: Pribeta – Kolta“
Description: Predmetom zákazky je zhotovenie stavby: „Cesta II/589 Chotín – Kolta, 2. etapa: Pribeta – Kolta“ Modernizácia cesty II/589 v km 16,772 - 31,915 v celkovej dĺžke 15,129 km. V rámci stavby bude riešená komunikácia II. triedy č. 589 v úseku od križovatky s cestou II/509 v intraviláne obce Pribeta po križovatku s cestou I/75 v obci Kolta. Podrobný opis je v súťažných podkladoch.
Internal identifier: 11862/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45233140 Roadworks
5. Lot
Lot: LOT-0001