670633-2026 - Competition
Greece – Furniture – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΟΤΕΧΝΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΩΝ & ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΟΤΕΧΝΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΩΝ & ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια εξοπλισμού: ΤΜΗΜΑ 1: ΕΠΙΠΛΑ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΤΜΗΜΑ 2: ΕΠΙΠΛΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΤΜΗΜΑ 3: ΛΟΙΠΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΤΜΗΜΑ 4: ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ & ΗΧΟΥ ΤΜΗΜΑ 5: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΤΜΗΜΑ 6: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΠΛΥΣΗΣ & ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΤΜΗΜΑ 7: ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΜΗΜΑ 8: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ ΤΜΗΜΑ 9: ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΣΚΙΑΣΗΣ ΤΜΗΜΑ 10: ΣΥΝΘΕΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ των παρακάτω Βρεφονηπιακών & Παιδικών Σταθμών του Δήμου Ηγουμενίτσας: • Α΄ Βρεφονηπιακός Σταθμός Ηγουμενίτσας, • Βρεφονηπιακός Σταθμός Γραικοχωρίου, • Παιδικός Σταθμός Παραποτάμου, • Παιδικός Σταθμός Μαργαριτίου, • Παιδικός Σταθμός Συβότων, • Παιδικός Σταθμός Πέρδικας.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39161000 Kindergarten furniture, 32300000 Television and radio receivers, and sound or video recording or reproducing apparatus, 39220000 Kitchen equipment, household and domestic items and catering supplies, 42716110 Washing equipment, 42924730 Pressurised water cleaning apparatus, 30200000 Computer equipment and supplies, 39515000 Curtains, drapes, valances and textile blinds, 39515100 Curtains, 37000000 Musical instruments, sport goods, games, toys, handicraft, art materials and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΕΠΙΠΛΑ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
Description: ΕΠΙΠΛΑ ΓΡΑΦΕΙΟΥ των παρακάτω Βρεφονηπιακών & Παιδικών Σταθμών του Δήμου Ηγουμενίτσας: • Α΄ Βρεφονηπιακός Σταθμός Ηγουμενίτσας, • Βρεφονηπιακός Σταθμός Γραικοχωρίου, • Παιδικός Σταθμός Παραποτάμου, • Παιδικός Σταθμός Μαργαριτίου, • Παιδικός Σταθμός Συβότων, • Παιδικός Σταθμός Πέρδικας.
Lot: LOT-0002
Title: ΕΠΙΠΛΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ
Description: ΕΠΙΠΛΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ των παρακάτω Βρεφονηπιακών & Παιδικών Σταθμών του Δήμου Ηγουμενίτσας: • Α΄ Βρεφονηπιακός Σταθμός Ηγουμενίτσας, • Βρεφονηπιακός Σταθμός Γραικοχωρίου, • Παιδικός Σταθμός Παραποτάμου, • Παιδικός Σταθμός Μαργαριτίου, • Παιδικός Σταθμός Συβότων, • Παιδικός Σταθμός Πέρδικας.
Main classification (cpv): 39161000 Kindergarten furniture
Lot: LOT-0003
Title: ΛΟΙΠΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
Description: ΛΟΙΠΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ των παρακάτω Βρεφονηπιακών & Παιδικών Σταθμών του Δήμου Ηγουμενίτσας: • Α΄ Βρεφονηπιακός Σταθμός Ηγουμενίτσας, • Βρεφονηπιακός Σταθμός Γραικοχωρίου, • Παιδικός Σταθμός Παραποτάμου, • Παιδικός Σταθμός Μαργαριτίου, • Παιδικός Σταθμός Συβότων, • Παιδικός Σταθμός Πέρδικας.
Lot: LOT-0004
Title: ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ & ΗΧΟΥ
Description: ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ & ΗΧΟΥ των παρακάτω Βρεφονηπιακών & Παιδικών Σταθμών του Δήμου Ηγουμενίτσας: • Α΄ Βρεφονηπιακός Σταθμός Ηγουμενίτσας, • Βρεφονηπιακός Σταθμός Γραικοχωρίου, • Παιδικός Σταθμός Παραποτάμου, • Παιδικός Σταθμός Μαργαριτίου, • Παιδικός Σταθμός Συβότων, • Παιδικός Σταθμός Πέρδικας.
Main classification (cpv): 32300000 Television and radio receivers, and sound or video recording or reproducing apparatus
Lot: LOT-0005
Title: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
Description: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ των παρακάτω Βρεφονηπιακών & Παιδικών Σταθμών του Δήμου Ηγουμενίτσας: • Α΄ Βρεφονηπιακός Σταθμός Ηγουμενίτσας, • Βρεφονηπιακός Σταθμός Γραικοχωρίου, • Παιδικός Σταθμός Παραποτάμου, • Παιδικός Σταθμός Μαργαριτίου, • Παιδικός Σταθμός Συβότων, • Παιδικός Σταθμός Πέρδικας.
Main classification (cpv): 39220000 Kitchen equipment, household and domestic items and catering supplies
Lot: LOT-0006
Title: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΠΛΥΣΗΣ & ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ
Description: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΠΛΥΣΗΣ & ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ των παρακάτω Βρεφονηπιακών & Παιδικών Σταθμών του Δήμου Ηγουμενίτσας: • Α΄ Βρεφονηπιακός Σταθμός Ηγουμενίτσας, • Βρεφονηπιακός Σταθμός Γραικοχωρίου, • Παιδικός Σταθμός Παραποτάμου, • Παιδικός Σταθμός Μαργαριτίου, • Παιδικός Σταθμός Συβότων, • Παιδικός Σταθμός Πέρδικας.
Main classification (cpv): 42716110 Washing equipment
Lot: LOT-0007
Title: ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
Description: ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ των παρακάτω Βρεφονηπιακών & Παιδικών Σταθμών του Δήμου Ηγουμενίτσας: • Α΄ Βρεφονηπιακός Σταθμός Ηγουμενίτσας, • Βρεφονηπιακός Σταθμός Γραικοχωρίου, • Παιδικός Σταθμός Παραποτάμου, • Παιδικός Σταθμός Μαργαριτίου, • Παιδικός Σταθμός Συβότων, • Παιδικός Σταθμός Πέρδικας.
Main classification (cpv): 42924730 Pressurised water cleaning apparatus
Lot: LOT-0008
Title: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ
Description: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ των παρακάτω Βρεφονηπιακών & Παιδικών Σταθμών του Δήμου Ηγουμενίτσας: • Α΄ Βρεφονηπιακός Σταθμός Ηγουμενίτσας, • Βρεφονηπιακός Σταθμός Γραικοχωρίου, • Παιδικός Σταθμός Παραποτάμου, • Παιδικός Σταθμός Μαργαριτίου, • Παιδικός Σταθμός Συβότων, • Παιδικός Σταθμός Πέρδικας.
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Lot: LOT-0009
Title: ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΣΚΙΑΣΗΣ
Description: ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΣΚΙΑΣΗΣ των παρακάτω Βρεφονηπιακών & Παιδικών Σταθμών του Δήμου Ηγουμενίτσας: • Α΄ Βρεφονηπιακός Σταθμός Ηγουμενίτσας, • Βρεφονηπιακός Σταθμός Γραικοχωρίου, • Παιδικός Σταθμός Παραποτάμου, • Παιδικός Σταθμός Μαργαριτίου, • Παιδικός Σταθμός Συβότων, • Παιδικός Σταθμός Πέρδικας.
Main classification (cpv): 39515000 Curtains, drapes, valances and textile blinds
Additional classification (cpv): 39515100 Curtains
Lot: LOT-0010
Title: ΣΥΝΘΕΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
Description: ΣΥΝΘΕΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ των παρακάτω Βρεφονηπιακών & Παιδικών Σταθμών του Δήμου Ηγουμενίτσας: • Α΄ Βρεφονηπιακός Σταθμός Ηγουμενίτσας, • Βρεφονηπιακός Σταθμός Γραικοχωρίου, • Παιδικός Σταθμός Παραποτάμου, • Παιδικός Σταθμός Μαργαριτίου, • Παιδικός Σταθμός Συβότων, • Παιδικός Σταθμός Πέρδικας.
Main classification (cpv): 37000000 Musical instruments, sport goods, games, toys, handicraft, art materials and accessories