See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Miško kelių su dirbtine danga kiekio didinimas valstybinės reikšmės miškuose
Description: Objektų pritaikymo sritis IIIv ir/ar IVv kategorijos vietinės reikšmės vidaus miško keliai naudojami kompleksinei miškų ūkio veiklai vykdyti.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233142 Road-repair works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1 p.o.d. Jurbarko RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 7 vnt. kelių
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2 p.o.d. Dubravos RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 12 vnt. kelių
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3 p.o.d. Dubravos RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) – 5 vnt. kelių
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4 p.o.d. Kazlų Rūdos RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 1 vnt. kelias
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5 p.o.d. Kazlų Rūdos RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 2 vnt. kelių
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6 p.o.d. Radviliškio RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 4 vnt. kelių
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7 p.o.d. Radviliškio RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 4 vnt. kelių
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 8 p.o.d. Radviliškio RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 2 vnt. kelių
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 9 p.o.d. Radviliškio RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 2 vnt. kelių
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: 10 p.o.d. Šakių RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 1 vnt. kelias
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: 11 p.o.d. Šakių RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 2 vnt. kelių
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: 12 p.o.d. Šakių RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 1 vnt. kelias
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: 13 p.o.d. Kazlų Rūdos RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 2 vnt. kelių
Internal identifier: 13