670797-2026 - Competition
Poland – Servers – Dostawa wraz z instalacją serwerów na potrzeby procesów wytwórczych wraz ze wsparciem technicznym
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wraz z instalacją serwerów na potrzeby procesów wytwórczych wraz ze wsparciem technicznym
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z instalacją serwerów na potrzeby procesów wytwórczych wraz ze wsparciem technicznym. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE. L. z 2014 r. Nr 229, str. 1 z późn. zm.) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 7 do Formularza oferty. 9. Dostawa do Lokalizacji i przeniesienie na Zamawiającego własności Urządzeń, tj. 6 sztuk serwerów Typ 1 (obliczeniowych) oraz 3 sztuk serwerów Typ 2 (zarządczych), wraz z Oprogramowaniem i zapewnieniem Licencji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Urządzeń, Montaż Urządzeń w szafach RACK w Lokalizacji oraz przekazanie Zamawiającemu Dokumentacji, w tym dokumentacji powykonawczej, oraz pozostałych danych i dokumentów, o których mowa w § 5 ust. 1 i 10 Umowy; - w maksymalnym terminie do 45 dni od dnia zawarcia Umowy – nie później niż do dnia 15.12.2026r.; 10. Zapewnienie Gwarancji dla Urządzeń na okres 60 miesięcy od dnia odbioru wskazanego w podpisanym przez Strony Protokole Odbioru Końcowego; 11. Zapewnienie Wsparcia Technicznego dla Urządzeń i Oprogramowania na okres 60 miesięcy od dnia odbioru wskazanego w podpisanym przez Strony Protokole Odbioru Końcowego. 12. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, na potwierdzenie zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w Rozdziale II SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowe informacje dot. składanych przedmiotowych środków dowodowych określone zostały w pkt 6 Rozdziału I SWZ.
Internal identifier: COI-ZAK.262.34.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48820000 Servers
Additional classification (cpv): 30237100 Parts of computers, 48000000 Software package and information systems, 51610000 Installation services of computers and information-processing equipment, 71356300 Technical support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa wraz z instalacją serwerów na potrzeby procesów wytwórczych wraz ze wsparciem technicznym.
Description: zgodnie z OPZ