670799-2026 - Competition
Poland – Engineering design services – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej obiektów małej retencji na terenie Nadleśnictwa Durowo wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego – II postępowanie
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej obiektów małej retencji na terenie Nadleśnictwa Durowo wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego – II postępowanie
Description: Opis: Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: a. Zadanie I opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej; b. Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części a. Część I – Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa zbiornika retencyjnego na rowie w Leśnictwie Karolewo.”; b. Część II – Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Zwiększenie możliwości retencyjnych zbiornika poprzez wykonanie grobli w Leśnictwie Owczegłowy.”; c. Część III Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa 6 zastawek wraz z odmuleniem rowu w Leśnictwie Antoniewo.”; d. Część IV - Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Zwiększenie możliwości retencyjnych na rzece Rudce w Leśnictwie Żelice”; e. Część V - Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Wykonanie przepustu z zastawką w Leśnictwie Antoniewo.”; f. Część VI - Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Wykonanie zastawki w Leśnictwie Antoniewo.”
Internal identifier: SA.270.1.4.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
Additional classification (cpv): 71330000 Miscellaneous engineering services, 71520000 Construction supervision services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa zbiornika retencyjnego na rowie w Leśnictwie Karolewo"
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przyjęty opis przedmiotu zamówienia stanowi wstępne założenie, które może ulec modyfikacji. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: a. Zadanie I –obejmujące opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, zgodnie z wymaganiami SWZ, warunkami umowy i pozostałymi dokumentami zamówienia; b. Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Zamiarem Zamawiającego jest wykonanie zbiornika wodnego na cieku wodnym poprzez zalanie zagłębienia(łaki), utworzenie grobli, odmuleniu rowu. Wstępne rozmiary zbiornika: pojemność 9 900,0 m3, objętość retencjonowanej wody 8 000,00 m3, powierzchnia 0,71 ha, głębokość 11,5 m.
Lot: LOT-0002
Title: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Zwiększenie możliwości retencyjnych zbiornika poprzez wykonanie grobli w Leśnictwie Owczegłowy."
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przyjęty opis przedmiotu zamówienia stanowi wstępne założenie, które może ulec modyfikacji. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: a. Zadanie I –obejmujące opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, zgodnie z wymaganiami SWZ, warunkami umowy i pozostałymi dokumentami zamówienia; b. Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Zamiarem Zamawiającego jest wykonanie grobli przy wodzie stojącej wraz z urządzeniem przelewowy, które umożliwi przelanie wody oraz zwiększenie możliwości retencyjnych wody poprzez przelanie jej za groblę. Wstępne rozmiary zbiornika: pojemność 9 900,0 m3, objętość retencjonowanej wody 8 000,00 m3, powierzchnia 0,71 ha, głębokość 11,5 m.
Lot: LOT-0003
Title: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa 6 zastawek wraz z odmuleniem rowu w Leśnictwie Antoniewo."
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przyjęty opis przedmiotu zamówienia stanowi wstępne założenie, które może ulec modyfikacji. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: a. Zadanie I –obejmujące opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, zgodnie z wymaganiami SWZ, warunkami umowy i pozostałymi dokumentami zamówienia; b. Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Zamiarem Zamawiającego jest wykonanie grobli przy wodzie stojącej wraz z urządzeniem przelewowy, które umożliwi przelanie wody oraz zwiększenie możliwości retencyjnych wody poprzez przelanie jej za groblę. Wstępna pojemność zbiornika: pojemność 8 000,0 m3, objętość retencjonowanej wody 5 000,00 m3, powierzchnia 20,00 ha, głębokość 1 m.
Lot: LOT-0004
Title: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Zwiększenie możliwości retencyjnych na rzece Rudce w Leśnictwie Żelice"
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przyjęty opis przedmiotu zamówienia stanowi wstępne założenie, które może ulec modyfikacji. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: a. Zadanie I –obejmujące opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, zgodnie z wymaganiami SWZ, warunkami umowy i pozostałymi dokumentami zamówienia; b. Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Zamiarem Zamawiającego jest wykonanie grobli urządzeniem piętrzącym, które umożliwi zalanie łąk. Wstępna pojemność zbiornika: pojemność 800,0 m3, objętość retencjonowanej wody 300,00 m3, powierzchnia 10,00 ha, głębokość 1 m.
Lot: LOT-0005
Title: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Wykonanie przepustu z zastawką w Leśnictwie Antoniewo"
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przyjęty opis przedmiotu zamówienia stanowi wstępne założenie, które może ulec modyfikacji. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: a. Zadanie I –obejmujące opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, zgodnie z wymaganiami SWZ, warunkami umowy i pozostałymi dokumentami zamówienia; b. Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Zamiarem Zamawiającego jest wykonanie przepustu z zastawką, które umożliwi retencjonowanie wody . Wstępna pojemność zbiornika: pojemność 1 000,0 m3, objętość retencjonowanej wody 500,00 m3, powierzchnia 15,00 ha, głębokość 1 m.
Lot: LOT-0006
Title: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Wykonanie zastawki w Leśnictwie Antoniewo"
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przyjęty opis przedmiotu zamówienia stanowi wstępne założenie, które może ulec modyfikacji. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: a. Zadanie I –obejmujące opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, zgodnie z wymaganiami SWZ, warunkami umowy i pozostałymi dokumentami zamówienia; b. Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Zamiarem Zamawiającego jest wykonanie przepustu z zastawką, które umożliwi retencjonowanie wody. Wstępna pojemność zbiornika: pojemność 1 000,0 m3, objętość retencjonowanej wody 500,00 m3, powierzchnia 15,00 ha, głębokość 1 m.