2. Procedure
Procedure
Title: Hoeden van een kudde schapen & Geiten in de regio De Panne tot Nieuwpoort
Description: De opdracht betreft het herderen van een kudde schapen en geiten m.b.v. flexinetten, in hoofdzaak in de natuurgebieden ‘Houtsaegerduinen’ en ‘Oostvoorduinen’. Daarnaast kan ook begrazing toegepast worden in alle andere duingebieden gelegen tussen De Panne en Nieuwpoort. Voor de niet-gemotoriseerde verplaatsingen tussen de duingebieden wordt gebruikgemaakt van het strand. Meer info zie bestek en bijlagen. De inschrijvers moeten verplicht de nodige UEA bij hun offerte voegen.
Internal identifier: ANB-TB-NTBW-2026-175
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77500000 Animal husbandry services
Additional classification (cpv): 92533000 Nature reserve services, 77000000 Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ANB-TB-NTBW-2026-175 - 1
Description: De opdracht betreft het herderen van een kudde schapen en geiten m.b.v. flexinetten, in hoofdzaak in de natuurgebieden ‘Houtsaegerduinen’ en ‘Oostvoorduinen’. Daarnaast kan ook begrazing toegepast worden in alle andere duingebieden gelegen tussen De Panne en Nieuwpoort. Voor de niet-gemotoriseerde verplaatsingen tussen de duingebieden wordt gebruikgemaakt van het strand.
Internal identifier: 1