2. Procedure
Procedure
Title: Celodenní a noční správa a ostraha parku Střelecký ostrov a správa dětského hřiště Kampa
Description: Předmětem veřejné zakázky je celodenní a noční ostraha a správa veřejně přístupné severní a střední části Střeleckého ostrova a správa dětského hřiště Kampa. Na zajištění ostrahy zadavatel požaduje toto minimální personální obsazení: • 1 manažer ostrahy • 1 pracovník na denní směnu • 1 pracovník na noční směnu – strážný se služebním psem 4.1 Střelecký ostrov Střelecký ostrov se nachází pod mostem Legií. Rozloha veřejně přístupné části činí přibližně 2,5 ha. Na ostrově se příležitostně konají kulturní, společenské a sportovní akce (pořadatelé těchto akcí si zařizují ostrahu sami, vyžaduje se pouze koordinace/kooperace). Jižní část ostrova není volně přístupná veřejnosti. Provozní doba ostrova: • od 1. dubna do 31. října: 6:00–23:00, • od 1. listopadu do 31. března: 6:00–20:00. Předmět plnění zahrnuje zejména: • nepřetržitou fyzickou ostrahu v režimu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu; • denní ostrahu, dohled nad bezpečností a dodržováním návštěvního řádu; • noční ostrahu vykonávanou strážným se služebním psem, nástup noční ostrahy je po ukončení provozní doby ostrova do 6:00 hod. ráno; • správu ostrova, mobiliáře a technického vybavení ve veřejně přístupné části; • dohled nad provozem výtahu a součinnost se správcem výtahu, výtah není v provozu v lednu a únoru příslušného roku z důvodu technologické přestávky; • součinnost při konání akcí v rozsahu a za podmínek přesně vymezených v příloze č. 4. Zázemí pro ostrahu je vybaveno kuchyňským nábytkem, lednicí, varnou konvicí, dvou-plotýnkovým elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, psacím stolem a monitorem pro sledování kamerových výstupů. V období od 1. listopadu do 28. února využívá WC pouze ostraha; dodavatel zajišťuje toaletní potřeby a běžnou čistotu těchto prostor. Mimo toto období zajišťuje správu a úklid jiný dodavatel. Úklid parku a správu zeleně zajišťuje jiný dodavatel zadavatele. 4.2 Dětské hřiště Kampa Dětské hřiště Kampa je oplocené, určené pro malé děti a vybavené pítkem a herním prvkem pro děti se zdravotním postižením. Provozní doba hřiště: • od 1. dubna do 31. října: 8:00–20:00, • od 1. listopadu do 31. března: 8:00–17:00. Předmět plnění zahrnuje zejména otevírání a uzavírání hřiště, kontrolu bezpečnosti jeho prostor, úklid plochy od běžných nečistot, úpravu písku, zimní úklid přístupové cesty a denní vizuální kontrolu herních prvků. Zjištěnou závadu dodavatel bezodkladně označí, oznámí zadavateli a zaznamená do provozního deníku. Údržbu zeleně a vývoz košů zajišťuje jiný dodavatel zadavatele. 4.3 Podrobná specifikace Podrobný, úplný a závazný rozsah plnění obsahuje příloha č. 4 – návrh smlouvy včetně příloh.
Internal identifier: 26/0475/VZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79713000 Guard services
Additional classification (cpv): 79710000 Security services, 79714000 Surveillance services, 79715000 Patrol services, 70330000 Property management services of real estate on a fee or contract basis
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: 18.1 Vyhrazená změna dodavatele Zadavatel si podle § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změnit dodavatele v průběhu plnění, jestliže smluvní vztah s původním dodavatelem skončí před uplynutím sjednané doby z jiného důvodu než řádným splněním závazku. Novým dodavatelem může být účastník tohoto zadávacího řízení, který se umístil jako další v pořadí podle výsledku hodnocení nabídek. Zadavatel jej osloví postupně podle pořadí hodnocení; pokud oslovený účastník odmítne uzavřít smlouvu, neposkytne součinnost nebo nesplní podmínky účasti, může zadavatel oslovit následujícího účastníka v pořadí. Zadavatel není povinen oslovit více než 3 účastníky následující v pořadí po původně vybraném dodavateli. Před uzavřením smlouvy s náhradním dodavatelem zadavatel ověří splnění podmínek účasti v rozsahu vyžadovaném touto zadávací dokumentací a existenci důvodů pro vyloučení. Náhradní dodavatel uzavře smlouvu pouze na zbývající dobu plnění a do výše nevyčerpaného maximálního finančního limitu. Jednotkové ceny budou odpovídat jednotkovým cenám uvedeným v jeho původní nabídce; ostatní podmínky smlouvy budou shodné s podmínkami původní smlouvy, s úpravami nezbytnými v důsledku zbývající doby a nevyčerpaného limitu. Zadavatel může postup podle tohoto článku použít nejvýše jednou. 18.2 Vyhrazená změna ceny po dobu revitalizace parku Kampa Zadavatel si podle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu rozsahu plnění a odpovídající změnu ceny v případě realizace revitalizace parku Kampa nebo jiné stavební či provozní akce, v jejímž důsledku bude dětské hřiště Kampa zcela uzavřeno veřejnosti a nebude možné vykonávat činnosti správy dětského hřiště v rozsahu sjednaném smlouvou. Částečné omezení provozu nebo uzavření pouze části plochy dětského hřiště nezakládá změnu ceny podle tohoto článku. Po dobu úplného uzavření dětského hřiště Kampa nebude dodavatel poskytovat služby správy dětského hřiště Kampa a zadavatel nebude hradit položku „DH Kampa (správa) za 1 měsíc“ uvedenou v nabídce vybraného dodavatele. Trvá-li úplné uzavření pouze po část kalendářního měsíce, sníží se cena poměrně podle počtu kalendářních dnů úplného uzavření. Denní sazba se vypočte jako měsíční cena položky „DH Kampa (správa) za 1 měsíc“ dělená skutečným počtem kalendářních dnů příslušného měsíce. Částka snížení se stanoví jako denní sazba vynásobená počtem kalendářních dnů úplného uzavření. Výsledná částka se zaokrouhlí na dvě desetinná místa. Za den vzniku změny se považuje den úplného uzavření dětského hřiště uvedený v písemném oznámení zadavatele. Po obnovení provozu dětského hřiště se ode dne uvedeného v písemném oznámení zadavatele obnoví poskytování služeb a úhrada příslušné ceny; za neúplný kalendářní měsíc se cena vypočte poměrně stejným způsobem. Změna rozsahu plnění a ceny podle tohoto ustanovení nevyžaduje uzavření dodatku ke smlouvě. Zadavatel písemně oznámí dodavateli datum zahájení a předpokládané datum ukončení úplného uzavření alespoň 5 pracovních dnů předem; není-li to s ohledem na okolnosti možné, oznámí je bez zbytečného odkladu po zjištění rozhodných skutečností. Skutečné datum ukončení uzavření zadavatel dodavateli písemně potvrdí. Měsíční cena za služby poskytované na Střeleckém ostrově zůstává po dobu uzavření dětského hřiště Kampa nezměněna.