670933-2026 - Competition
Bulgaria – Furniture – Доставка и монтаж на мебели, по 3 обособени позиции
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка и монтаж на мебели, по 3 обособени позиции
Description: ОП 1. Доставка и монтаж на мебели от метал за нуждите на Университетската библиотека ОП 2. Доставка и монтаж на столове за нуждите на Университетското издателство ОП 3. Доставка и монтаж на мебели за фонетичен кабинет на Факултета по славянски филологии ​​​​​​Подробните изисквания към изпълнението на поръчката и техническите параметри са посочени в част II-ра „ТЕХНИЧЕСКИ СПЕЦИФИКАЦИИ И УСЛОВИЯ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ПОРЪЧКАТА“ от указанията за участие. ​​​​​​​
Internal identifier: 609316
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts, 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases, 39130000 Office furniture, 39290000 Miscellaneous furnishing
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Доставка и монтаж на мебели от метал за нуждите на Университетската библиотека
Description: Метален гардероб с 12 отделения, с размери ВхШхД: 183х85x50 см - 5 бр. Метален гардероб с 6 метални врати, с размери ВхШхД: 180x120x50 см - 3 бр. Метален гардероб с 9 отделения, с размери ВхШхД: 183х90х50 см - 3 бр. Метален гардероб с 3 отделения, с размери ВхШхД: 183х30х50 см - 1 бр. Метален гардероб с 4 отделения, с размери ВхШхД: 183х30х50 см - 1 бр. Фотьойл, тъмно кафяв, екокожа, с размери не по-големи от 65/60/78 см 10 бр. Маса, тип холна, тъмно дървесен цвят, с размери 110/60/46 см - 2 бр. Закачалка за дрехи, тип стояща, метална - 4 бр. Подробните изисквания към изпълнението на поръчката и техническите параметри са посочени в част II-ра „ТЕХНИЧЕСКИ СПЕЦИФИКАЦИИ И УСЛОВИЯ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ПОРЪЧКАТА“ от указанията за участие. ​​​​​​​Забележка: Допустими отклонения в размерите ± до 3%.
Internal identifier: 609334
Main classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
Lot: LOT-0002
Title: Доставка и монтаж на столове за нуждите на Университетското издателство
Description: Работен офис стол - 20 бр. Висок работен стол без подлакътници - 11 бр. Посетителски стол обикновен -6 бр. Посетителски стол с Метална хромирана рамка - 6 бр. Работен стол с висока облегалка- 4 бр. Офис стол с височина до 100 см ​​​​- 2 бр. Подробните изисквания към изпълнението на поръчката и техническите параметри са посочени в част II-ра „ТЕХНИЧЕСКИ СПЕЦИФИКАЦИИ И УСЛОВИЯ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ПОРЪЧКАТА“ от указанията за участие. ​​​​​​​Забележка: Допустими отклонения в размерите ± до 3%.
Internal identifier: 609353
Main classification (cpv): 39112000 Chairs
Lot: LOT-0003
Title: Доставка и монтаж на мебели за фонетичен кабинет на Факултета по славянски филологии
Description: Преподавателско бюро с размери 140/70/75 см - плот от ПДЧ 25 мм - 3 бр. Двуместни учебни маси от ПДЧ светъл фурнир, с отвор за кабели, с размери 120/50/75 см - 27 бр. Библиотеки – офис шкаф с размери 200/70/40 см. - 10 бр. Стенни закачалки за дрехи до 2 метра - 4 бр. Конферентна маса елипсовидна - материал ПДЧ, с размери 220/110/75 см - 1 бр. Холна маса дървесен фурнир, плот от ПДЧ 25мм, с размери 60/55/80 см - 1 бр. Контейнер за бюро от ПДЧ с 3 чекмеджета, с колела със стопери, с размери 40/45/60 см - 6 бр. Бяла дъска за монтаж на стена 120/90 см - 1 бр. Подробните изисквания към изпълнението на поръчката и техническите параметри са посочени в част II-ра „ТЕХНИЧЕСКИ СПЕЦИФИКАЦИИ И УСЛОВИЯ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ПОРЪЧКАТА“ от указанията за участие. Забележка: Допустими отклонения в размерите ± до 3%.
Internal identifier: 609354