670973-2026 - Competition
Finland – Software programming and consultancy services – Pilven tietoturva- ja tietosuoja-asiantuntijat
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Pilven tietoturva- ja tietosuoja-asiantuntijat
Description: Hankinnan kohteena ovat pilven tietoturva- ja tietosuoja-asiantuntijat. Hankinnan perusteella perustetaan puitejärjestely, johon valitaan enintään kolme (3) toimittajaa. Hankinnan kohde ja sitä koskevat vaatimukset on kuvattu tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.
Internal identifier: Valtori/1016/04 02/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72200000 Software programming and consultancy services
Additional classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000