2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa energii elektrycznej do obiektów INTiBS PAN przy ul. Okólnej 2 oraz ul. Gajowickiej 95 we Wrocławiu w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r., z możliwością wznowienia na okres od 01.01.2028 r. do 31.12.2028 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów Instytutu Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Wł. Trzebiatowskiego Polskiej Akademii Nauk przy ul. Okólnej 2 oraz ul. Gajowickiej 95 we Wrocławiu. Zamawiający posiada w obu lokalizacjach łącznie trzy punkty poboru energii, dla których łączne szacowane zapotrzebowanie na energię elektryczną wynosi 1 300 MWh w każdym 12-miesięcznym okresie realizacji zamówienia. Podstawowy okres realizacji zamówienia obejmuje okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r., z możliwością wznowienia na kolejny okres 12 miesięcy, tj. od 01.01.2028 r. do 31.12.2028 r., na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy, w załącznikach do projektu umowy oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 10 do SWZ. Zasady i sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy wraz z załącznikami, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: DZ.261.14.2026/ŻBH
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
Additional classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001