2. Procedure
Procedure
Title: Openbare Europese aanbesteding accountantsdiensten gemeente Steenwijkerland
Description: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een meerjarige overeenkomst voor de uitvoering van de accountantscontrole. Hieronder vallen de interim- en eindejaarscontrole van de jaarrekening, de uitvoering van alle wettelijk voorgeschreven werkzaamheden, inclusief de werkzaamheden die voortvloeien uit de SiSa-verantwoording (Single Information, Single Audit), het vervullen van de natuurlijke adviesfunctie zoals opgenomen in het Programma van Eisen en het afgeven van een accountantsverklaring bij de jaarrekening. Steenwijkerland is een gemeente met ca. 46.000 inwoners, 430 medewerkers en een jaarlijkse begroting van ca. € 182 miljoen.
Internal identifier: 2026-011398
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Europese openbare procedure.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79212300 Statutory audit services
Additional classification (cpv): 79210000 Accounting and auditing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Accountantsdiensten gemeente Steenwijkerland
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De overeenkomst kan worden verlengd (zie paragraaf 1.4 van de Uitnodiging Tot Inschrijving)