671110-2026 - Competition
Slovakia – Miscellaneous food products – Potraviny pre Špecializovanú nemocnicu sv. Svorada Zobor, n. o. na rok 2027
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Potraviny pre Špecializovanú nemocnicu sv. Svorada Zobor, n. o. na rok 2027
Description: Predmetom zákazky je dodávanie Potravín na rok 2027.
Internal identifier: 3-VO/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Mäso čerstvé bravčové, hovädzie a mäsové výrobky
Description: Predmetom 1. časti je dodávanie mäsa bravčového, hovädzieho a mäsových výrobkov v zmysle SP.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Chlieb a pekársky tovar
Description: Predmetom časti č. 2 je dodávanie chleba a pekárskych výrobkov v roku 2027.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Kurčatá, hydina mrazená, chladená
Description: Predmetom časti č. 3 je dodávanie kurčiat a hydina mrazenej a chladenej v roku 2027.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Ovocie, zelenina a zemiaky
Description: Predmetom zákazky je dodávanie Ovocia, zeleniny a zemiakov v roku 2027 v zmysle SP.
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Zelenina mrazená
Description: Predmetom časti č. 5 je dodávanie Zeleniny mrazenej v roku 2027.
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Ryba mrazená, rybie filé a konzervy z rýb
Description: Predmetom časti č. 6 je dodávanie ryby mrazenej, rybieho filé a konzerv z rýb v roku 2027 v zmysle Opisu predmetu zákazky v SP.
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Vajcia
Description: Predmetom časti č. 7 je dodávanie vajec v roku 2027 v zmysle SP.
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Potraviny trvanlivé - Hrubý tovar
Description: Predmetom časti č. 8 je dodávanie Potravín trvanlivých - Hrubého tovaru v roku 2027 v zmysle SP.
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Mlieko trvanlivé a mliečne výrobky
Description: Predmetom časti č. 9 je dodávanie mlieka trvanlivého a mliečnych výrobkov v roku 2027 v zmysle SP.
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Výrobky špeciálnej výživy
Description: Predmetom časti č. 10 je dodávanie výrobkov špeciálnej výživy v roku 2027 v zmysle SP.
Internal identifier: 10