2. Procedure
Procedure
Title: Konsulentstödd familjehemsvård för barn och unga 0-20 år - Jourhem
Description: Utförare välkomnas att lämna anbud på ett öppet avtalssystem som omfattar konsulentstödda jourhem för barn och unga vuxna mellan 0-20 år. För att ert anbud ska kunna prövas, kontrolleras och antas vid det första intaget, huvudantagningen, måste det lämnas in senast 2026-04-23 23:59. Avtalet är inte låst utan det finns möjlighet för nya Utförare att bli antagna två (2) gånger per år. Inför de nya intagen kommer upphandlingsverktyget (annonsen) att uppdateras med en ny sista anbudsdag. Observera att anbud inför de nya intagen först kan lämnas när annonsen har uppdaterats.
Internal identifier: N050U25-230
Main features of the procedure: Enstegsförfarande i enlighet med 19 kap (LOU)
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
Additional classification (cpv): 85310000 Social work services, 85311000 Social work services with accommodation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Utförare välkomnas att lämna anbud på ett öppet avtalssystem som omfattar konsulentstödda jourhem för barn och unga vuxna mellan 0-20 år.
Internal identifier: Konsulentstödd familjehemsvård för barn och unga 0-20 år - Jourhem