671224-2026 - Competition
Lithuania – Gritter vehicles – (PU-15403/26) [ITP26] Druskos barstytuvai N3 kategorijos krovininiams automobiliams
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: (PU-15403/26) [ITP26] Druskos barstytuvai N3 kategorijos krovininiams automobiliams
Description: Druskos barstytuvai N3 kategorijos krovininiams automobiliams.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144440 Gritter vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Druskos barstytuvas triašiams automobiliams (6x4) (3 komplektai)
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Druskos barstytuvai dviašiams automobiliams (3 komplektai)
Internal identifier: 2