2. Procedure
Procedure
Title: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Lądek Zdrój w roku 2027
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łowieckiej, szkółkarstwa, nasiennictwa i selekcji do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lądek Zdrój w roku 2027.
Internal identifier: SA.270.10.2026
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77200000 Forestry services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1 - Gospodarka Leśna (L:01,02,03,04)
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz 663– „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lądek Zdrój w roku 2027. Pakiet 1 obejmuje leśnictwa: Orłowiec (01), Wojtówka (02), Lądek Zdrój (03), Stary Gierałtów (04).
Additional classification (cpv): 75251120 Forest-firefighting services, 77210000 Logging services, 77211100 Timber harvesting services, 77211200 Transport of logs within the forest, 77211300 Tree-clearing services, 77211400 Tree-cutting services, 77211500 Tree-maintenance services, 77211600 Tree seeding, 77230000 Services incidental to forestry, 77231000 Forestry management services, 77231600 Afforestation services, 77211000 Services incidental to logging, 77231200 Forest pest control services, 90922000 Pest-control services
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2 - Gospodarka Leśna (L:05,06,07,17)
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz.663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lądek Zdrój w roku 2027.Pakiet 2 obejmuje leśnictwa: Młynowiec (05), Nowy Gierałtów (06), Bielice Górne (07), Czernica (17).
Additional classification (cpv): 75251120 Forest-firefighting services, 77210000 Logging services, 77211100 Timber harvesting services, 77211200 Transport of logs within the forest, 77211300 Tree-clearing services, 77211400 Tree-cutting services, 77211500 Tree-maintenance services, 77211600 Tree seeding, 77230000 Services incidental to forestry, 77231000 Forestry management services, 77231200 Forest pest control services, 77231600 Afforestation services, 77211000 Services incidental to logging, 90922000 Pest-control services
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3 - Gospodarka Leśna (L:08,09,10,11)
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz.663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lądek Zdrój w roku 2027.Pakiet 3 obejmuje leśnictwa: Skrzynka (08), Trzebieszowice (09), Konradów (10), Stronie Śląskie (11).
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4 - Gospodarka Leśna (L:12,13,14,15)
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz.663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lądek Zdrój w roku 2027. Pakiet 4 obejmuje leśnictwa: Kletno (12), Bolesławów (13), Nowa Morawa (14), Kamienica (15).
Additional classification (cpv): 75251120 Forest-firefighting services, 77210000 Logging services, 77211100 Timber harvesting services, 77211200 Transport of logs within the forest, 77211300 Tree-clearing services, 77211400 Tree-cutting services, 77211500 Tree-maintenance services, 77211600 Tree seeding, 77230000 Services incidental to forestry, 77231000 Forestry management services, 77231200 Forest pest control services, 77231600 Afforestation services, 77211000 Services incidental to logging, 77231200 Forest pest control services, 90922000 Pest-control services
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5 - Gospodarka Łowiecka
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu gospodarki łowieckiej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lądek Zdrój w roku 2027.
Additional classification (cpv): 77230000 Services incidental to forestry, 77231000 Forestry management services, 77211000 Services incidental to logging, 77600000 Hunting services
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6 - Szkółkarstwo, nasiennictwo i selekcja.
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu szkółkarstwa, nasiennictwa i selekcji do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lądek Zdrój w roku 2027.
Additional classification (cpv): 77230000 Services incidental to forestry, 77231000 Forestry management services, 77211300 Tree-clearing services, 77211500 Tree-maintenance services, 77211400 Tree-cutting services