671270-2026 - Competition
Slovenia – Medical equipments – DOBAVA BIOKEMIJSKEGA – IMUNOKEMIJSKEGA ANALIZATORJA S PRIPADAJOČIM POTROŠNIM MATERIALOM IN VKLJUČENIM VZDRŽEVANJEM ZA OBDOBJE 7 LET
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DOBAVA BIOKEMIJSKEGA – IMUNOKEMIJSKEGA ANALIZATORJA S PRIPADAJOČIM POTROŠNIM MATERIALOM IN VKLJUČENIM VZDRŽEVANJEM ZA OBDOBJE 7 LET
Description: DOBAVA BIOKEMIJSKEGA – IMUNOKEMIJSKEGA ANALIZATORJA S PRIPADAJOČIM POTROŠNIM MATERIALOM IN VKLJUČENIM VZDRŽEVANJEM ZA OBDOBJE 7 LET
Internal identifier: JN-79981
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 577890