671278-2026 - Competition
Romania – Furniture – Mobilier divers
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Mobilier divers
Description: Acord cadru Mobilier divers conform cantitati si descriere din caietul de sarcini: Lotul 1 - Scaune tip vizitator Lotul 2 - Saltele Lotul 3 - Scaune pentru cantina Lotul 4 - Diverse corpuri de mobilier (conform schita Varianta 01 Colina) Numar zile pana la care se pot solicita clarificari, inclusiv se pot aduce amendamente la modelul de contract atasat documentatiei de atribuire, inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod complet tuturor solicitări de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor
Internal identifier: 4317754_2026_PAAPD1639172
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Scaune tip vizitator
Description: Scaune tip vizitator conform descriere caiet de sarcini
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 39112000 Chairs
Lot: LOT-0002
Title: Saltele
Description: saltele conform descriere caiet de sarcini
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 39143112 Mattresses
Lot: LOT-0003
Title: Scaune pentru cantina
Description: Scaune pentru cantina conform descriere caiet de sarcini
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Diverse corpuri de mobilier
Description: Diverse corpuri de mobilier conform descriere caiet de sarcini
Internal identifier: 4