671286-2026 - Competition
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Inhuur flexibele arbeidskrachten NV BAR Afvalbeheer
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur flexibele arbeidskrachten NV BAR Afvalbeheer
Description: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één partij voor de inhuur van flexibele arbeidskrachten voor NV BAR Afvalbeheer. De condities waaronder de werkzaamheden moet worden uitgevoerd zijn uitgewerkt in het programma van eisen (bijlage 3). In 2025 bedroeg het totaal aantal uren voor de inhuur van flexibele arbeidskrachten circa 29.693 uur. Hiervan had circa 6.892 uur betrekking op medewerkers afval-aanbiedstation (AAS) en circa 22.801 uur op beladers. In het prijzenblad zijn de indicatieve aantallen in uren per functie aangegeven. Deze cijfers zijn gebaseerd op de inzet in 2025. Aan de genoemde aantallen kunnen geen rechten worden ontleend.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Inhuur flexibele arbeidskrachten NV BAR Afvalbeheer In 2025 bedroeg het totaal aantal uren voor de inhuur van flexibele arbeidskrachten circa 29.693 uur. Hiervan had circa 6.892 uur betrekking op medewerkers afval-aanbiedstation (AAS) en circa 22.801 uur op beladers. In het prijzenblad zijn de indicatieve aantallen in uren per functie aangegeven. Deze cijfers zijn gebaseerd op de inzet in 2025. Aan de genoemde aantallen kunnen geen rechten worden ontleend.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De raamovereenkomst gaat in op 1 maart 2027 en heeft een initiële looptijd van 24 maanden tot en met 28 februari 2029. Na deze periode heeft opdrachtgever het recht om de raamovereenkomst 2 keer eenzijdig te verlengen met 24 maanden, tot uiterlijk 28 februari 2033.