671354-2026 - Competition
Poland – Insurance services – Kompleksowe ubezpieczenie Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowe ubezpieczenie Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest ,,Kompleksowe ubezpieczenie Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy’’. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia, 4. Zamówienie zostało podzielone na dwie części: 4.1. Część I Zamówienia: Ubezpieczenie mienia a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (AR) b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI) 4.2. Część II Zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą za szkody będące następstwem udzielenia świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielenia świadczeń zdrowotnych (OC obowiązkowe). b) dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem przez Ubezpieczonego działalności leczniczej (OC dobrowolne). c) dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem, które jest wykorzystywane w takiej działalności (OC działalności). 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 6. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 pzp w wysokości do 20% wartości zamówienia podstawowego. Zamówienia polegające na powtórzeniu tych samych usług będą udzielane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe opisane w Załączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia – część poufna. 7. Zamawiający przewiduje możliwość przeprowadzenia przez Wykonawców wizji lokalnej. Termin wizji lokalnej i szczegóły techniczne jej przeprowadzenia wymagają telefonicznego uzgodnienia z Pełnomocnikiem Zamawiającego.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
Additional classification (cpv): 66515000 Damage or loss insurance services, 66516000 Liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I Zamówienia: Ubezpieczenie mienia
Description: Część I Zamówienia: Ubezpieczenie mienia a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (AR) b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI) Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 pzp w wysokości do 20% wartości zamówienia podstawowego. Zamówienia polegające na powtórzeniu tych samych usług będą udzielane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe opisane w Załączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia – część poufna.
Additional classification (cpv): 66515000 Damage or loss insurance services
Lot: LOT-0002
Title: Część II Zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
Description: Część II Zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą za szkody będące następstwem udzielenia świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielenia świadczeń zdrowotnych (OC obowiązkowe). b) dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem przez Ubezpieczonego działalności leczniczej (OC dobrowolne). c) dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem, które jest wykorzystywane w takiej działalności (OC działalności). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 pzp w wysokości do 20% wartości zamówienia podstawowego. Zamówienia polegające na powtórzeniu tych samych usług będą udzielane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe opisane w Załączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia – część poufna.
Additional classification (cpv): 66516000 Liability insurance services