671441-2026 - Competition
Poland – Secondary road construction work – Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwach Jaworz, Łopień, oraz Kiczora
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwach Jaworz, Łopień, oraz Kiczora
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych – dróg leśnych w postaci „dylowanki” w leśnictwach Jaworz, Łopień, Kiczora, pod nazwą „Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwach Jaworz, Łopień oraz Kiczora” w ramach programu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja”. Projekt współfinasowany ze środków Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko (FEnIKS) FENX.02.04-IW.01-0065/24
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233123 Secondary road construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwie Jaworz
Description: Przedmiotem zamówienia jest budowa zabezpieczenia przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwie wskazanym w danej części zamówienia. Szczegółowy opis zakresu robót wchodzących w zakres zamówienia zawierają załączniki nr 2, 3 do SWZ. 3.4. Lokalizacja przedmiotu zamówienia oraz przebieg dróg leśnych w każdej części wskazano w opisie przedmiotu zamówienia, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz projektach wykonawczych dla każdego leśnictwa oddzielnie. Technologia wykonania robót budowlanych określona została w projektach budowlanych oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych. Projekt współfinasowany ze środków Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko (FEnIKS) FENX.02.04-IW.01-0065/24. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja.
Options:
Description of the options: Zamawiający w postępowaniu przewiduje możliwość skorzystania z „prawa opcji” o którym mowa w art. 441 ust 1 ustawy Pzp. Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne prace), jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 20 % Wartości Przedmiotu Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.
Lot: LOT-0002
Title: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwie Kiczora
Lot: LOT-0003
Title: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwie Łopień
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45233123 Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Nowosądecki (PL218)
Kraj: Polska
Informacje ogólne