2. Procedure
Procedure
Title: Remíz č. 2 LS Medonosy
Description: Předmětem veřejné zakázky je založení krajinného vegetačního prvku – remízu o celkové výměře 23 659 m² (délka cca 600 m, šíře 42 m), rozděleného do tří samostatných průjezdných oplocenek (B1, B2 a B3), na pozemcích zadavatele v k. ú. Tupadly, včetně následné rozvojové péče o výsadby po dobu 3 let.
Internal identifier: 200/0138/00
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001