671489-2026 - Competition
Slovakia – Software-related services – MS licencie 2027
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: MS licencie 2027
Description: Predmetom zákazky je dodanie Microsoft licencií – softvéru z rodiny 365 a s tým súvisiace poskytnutie služieb – pre magistrát mesta Košice, mestské obchodné spoločnosti a ostatné organizácie s účasťou mesta Košice.
Internal identifier: MK/A/2026/21352
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0001