671510-2026 - Competition
Cyprus – Pumps – Προμήθεια και παράδοση αντλιών και αναδευτήρων (Μίξερ) για τις ανάγκες του Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Λάρνακας
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια και παράδοση αντλιών και αναδευτήρων (Μίξερ) για τις ανάγκες του Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Λάρνακας
Description: Αντικείμενο της Σύμβασης είναι η προμήθεια και παράδοση αντλιών και βυθιζόμενων αναδευτήρων (μίξερ), για τις ανάγκες του Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Λάρνακας (ΕΟΑΛ). Η Σύμβαση χωρίζεται στα Τμήματα, τα οποία περιγράφονται αναλυτικά στα έγγραφα του διαγωνισμού.
Internal identifier: ΕΟΑΛ 23/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42122000 Pumps
Additional classification (cpv): 42122130 Water pumps, 42122220 Sewage pumps, 43134100 Submersible pumps, 42900000 Miscellaneous general and special-purpose machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Αντλίες Σταθμού Επεξεργασίας Λυμάτων και Αντλιοστασίων
Lot: LOT-0002
Title: Βυθιζόμενοι Αναδευτήρες (Μίξερ) για τον Σταθμό Επεξεργασίας Λυμάτων