671628-2026 - Competition
Lithuania – Electricity – Geografiškai nuo elektros energijos vartojimo vietų nutolusios vėjo elektrinės nuoma
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Geografiškai nuo elektros energijos vartojimo vietų nutolusios vėjo elektrinės nuoma
Description: Geografiškai nuo elektros energijos vartojimo vietų nutolusios vėjo elektrinės nuoma
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0