2. Procedure
Procedure
Title: Dodávky prádla pro pacienty – trika, košile, tepláky, kraťasy
Description: Předmětem této veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy s jedním uchazečem (dodavatelem) na dobu 1 roku, na jejímž základě bude průběžně dodávat zadavateli zboží dle dále uvedené specifikace (viz příloha č. 2 této zadávací dokumentace), dle jeho požadavků a potřeb, vč. dopravy dodavatelem až na místo určení zadavatele, vč. všech případných poplatků či plateb s tím souvisejících. Součástí předmětu plnění je všití elektronického čipu HF ve speciální kapsičce pro elektronickou evidenci osobního prádla (ukázka čipu viz příloha č. 6 této zadávací dokumentace). Dodávky čipů včetně kapsiček zajistí zadavatel. Všití čipu bude provedeno dle požadavku zadavatele do každého oděvu, viz příloha č. 2 - Specifikace předmětu plnění.
Internal identifier: 5.VZ/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18300000 Garments
5. Lot
Lot: LOT-0001