2. Procedure
Procedure
Title: EA Bouwkundig advies Huisvesting
Description: Wij zoeken een partij die ons gedurende de komende acht jaar kan voorzien van bouwkundig advies t.a.v. werktuigbouwkundige installaties, elektrotechnische installaties en bouwkundige werkzaamheden. 1.800.000,-
Internal identifier: 765783
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71312000 Structural engineering consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie herzieningsclausule in de concept overeenkomst.